cz en
YouTube

Karlštejn a lomy Amerika

Pojeďte s námi poznat české lesy, kterými se již král Karel IV. proháněl na koních se svojí družinou. Čeká vás zajímavá návštěva středověkého hradu Karlštejn, příjemné putování okolními lesy s impozantními vyhlídkami na zatopené lomy Velké a Malé Ameriky. Tento výlet je vhodný pro všechny, co mají rádi výlety malebnou krajinou a touží poznat skryté krásy české přírody nedaleko Prahy.

Výlet nabízíme ve variantě jednodenní

nejbližší termíny

Sněžka, Krkonoše

Pokud jste se rozhodli prožít kus volného času v našich nejvyšších horách, pak je to dobrá volba. Nechte doma špatnou náladu, starosti, zapomeňte na nudu a přijďte ,,pobejt”. Nezapomenutelný je východ a západ slunce, který zažijete při pohledu z nejvyšší hory Čech, Sněžky. Přidejte se k nám a my Vás provedeme nejstarším národním parkem České republiky, který je zapsán do biosférických rezervací UNESCO.

Výlet nabízíme ve variantě dvoudenní

nejbližší termíny

Trosky a Prachovky

Malebná  krajina Českého ráje Vás přesvědčí o tom, proč se tato tak navštěvovaná destinace nazývá rájem. Poznáte krásu a rozmanitost  této vyjímečné krajiny, která byla dokonce zařazena mezi geoparky UNESCO. Zavedeme Vás do pískovcových skal, které uchvátí svou sílou bytí. Budete si připadat jak v pohádce. Skalní města plná strží, stezek a vyhlídek Vás doslova ohromí.

Výlet nabízíme ve variantě jednodenní

nejbližší termíny

Kost a Hruboskalsko

... kraj českého ráje kde panuje klid a mír, kde se malebná příroda zaryje hluboko do Vaší duše a budete se těšit na každou vyhlídku, která je jedinečná. Kraj opředený mnoha pověstmi Vás chytne u srdce a možná zažijete i bitvu středověkých rytířů na hradě Kost.

Výlet nabízíme ve variantě jednodenní

nejbližší termíny

Svatý Jan pod Skalou

Čeká na Vás údolí stříbrné Berounky, po jejímž úbočí se tyčí skály Alkazaru, kde uslyšíme cvakání karabin lezců. Dnes a denně pokořují stěny, do kterých se celý den svým dotykem opírá slunce. Až se nabažíme pohledem na lezecké výkony, odbočíme do údolí Kačáku, podél kterého dojdeme až do historického městečka Svatý Jan pod Skalou, jehož svatojánská skála s dřevěným křížem bude velkou výzvou.... 

Výlet nabízíme ve variantě jednodenní

nejbližší termíny